Додатоци во исхраната Производ ID: #3142


Vendoksin KapkiБЕШЕ 1,250MKD СЕГА 1,000MKD

Види други валути

Количина:

> Жалиме, нема на залиха.


Информација за производот:

Total Shares 6

+1 Tweet Share6 PinTotal Shares 6Вендоксин капките претставуваат природен препарат добиен со алкохолна екстракција на активните состојки од голем број на лековити билки.Вендоксин капките се користат за одржување на физиолошкиот проток на крвта низ венските садови на долните екстремитети како и за постигнување на оптимален проток на крв низ вените и капиларите Состав(100 мл): Extractum […]

Total Shares 6

Опис на производ

Total Shares 6

Вендоксин капките претставуваат природен препарат добиен со алкохолна екстракција на активните состојки од голем број на лековити билки.Вендоксин капките се користат за одржување на физиолошкиот проток на крвта низ венските садови на долните екстремитети како и за постигнување на оптимален проток на крв низ вените и капиларите
Состав(100 мл):
Extractum Hippocastani semen 1:2,5………45 ml
Tinctura Millefоlii herba 1:5……………20 ml
Tinctura Geranii herba 1:5……………..15 ml
Tinctura Meliloti herba 1:5…………….7.50ml
Tinctura Meliloti albi herba 1:5………..7.50ml
Tinctura Calendulae flos 1:5……………..5 ml

Начин на употреба
3-4 пати дневно по половина лажица мала пред јадење

Total Shares 6

Прегледи на производи

Сподели мислење


Билни капки од лук

Билни капки од лук

БЕШЕ 140MKD 120MKD

Л-Карнитин 500

Л-Карнитин 500

БЕШЕ 295MKD 280MKD

Витамин К

Витамин К

БЕШЕ 800MKD 750MKD

Биобрен/МГН-3

Биобрен/МГН-3

БЕШЕ 3,000MKD 2,750MKD

HEMANI- Крем на база на црно семе

HEMANI- Крем на база на црно семе

БЕШЕ 135MKD 110MKD

Frezyderm Rectanal Аid

Frezyderm Rectanal Аid

БЕШЕ 310MKD 280MKD

EVELINE Hand & Nail Therapy

EVELINE Hand & Nail Therapy

БЕШЕ 135MKD 115MKD

Cimet Protect

Cimet Protect

БЕШЕ 215MKD 195MKD